پاگیره چیست و چرا باید از پاگیره‌ی پایدان استفاده کنیم؟

در حالی که هنوز راه موثری برای مواجهه با شیوع گسترده ویروس کرونا یافت نشده است، کارشناسان می‌گویند بهترین روش جلوگیری از انتقال این ویروس رعایت فردی و دست نزدن به دهان، بینی و چشمان است. راهی که در ابتدای امر ساده به نظر می‌رسد اما کمتر کسی است که بتواند در مقابل وسوسه دست زدن به صورتش مقاومت کند.

مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۵ نتیجه‌ی تعجب آوری در مورد تعداد دفعاتی که صورت خود را در روز لمس می‌کنیم ارائه داد. در این مطالعه معلوم شد یک فرد معمولی در عرض یک ساعت تقریبا ۲۳ بار صورت خود را لمس می‌کند و ۴۴ درصد از این تماس‌ها شامل غشا‌های مخاطی مانند دهان، بینی و چشم‌ها می‌شدند.

اما چکار می‌توانیم بکنیم که حداقل کمتر به صورتمان دست بزنیم؟

تبدیل توصیه به عمل واقعا کار سختی است.

ایجاد تغییر در کارهایی که ناخودآگاه اتفاق می‌افتند مشکلی قدیمی است. ترغیب مردم به شستن مرتب دست‌هایشان به مراتب راحتتر از این است که از آن‌ها بخواهیم کمتر به صورتشان دست بزنند. اگر صرفا به مردم بگویید که فلان کار ناخودآگاه را نکنند موفق نخواهید شد."

چگونه از آلوده شدن دست‌هایمان جلوگیری کنیم؟

بیشتر ما برای جلوگیری از آلوده شدن دست‌هایمان، هنگام باز کردن درب از پای خود استفاده می‌کنیم، اما فقط یک طرف درب را می‌توانیم به راحتی با پا باز کنیم و یا درب‌های دستگیره دار را اصلا نمی‌توانیم با پا باز کنیم بنابراین کارخانه‌ی نوآوری هدا محصول‌های کاربردی به نام پاگیره‌ی پایدان را مناسب انواع درب‌های فلزی، چوبی و شیشه‌ای به بازار عرضه کرد تا مردم عزیز به راحتی بتوانند انواع درب‌های عمومی مثل درب آسانسور و درب ورودی ساختمان‌ها و درب‌های شیشه‌ای و حتی درب‌های دستگیره دار را به راحتی با پا باز و بسته کنند و از آلوده شدن دست‌هایشان جلوگیری کنند.

پاگیره‌های پایدان از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده و از مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار است.

برای مشاهده محصولات به این صفحه مراجعه فرمایید.

 

آخرین محصولات