درباره ما

شرکت توسعه دانش هوادریای آسیا در سال 93 در زمینه ساخت تجهیزات و ملزومات مکانیکی سامانه‌های حساس مخابراتی موفق به اخذ تاییده دانش‌بنیان گردید و جزء 800 شرکت اول دانش‌بینان کشور قرار گرفت.

تقریبا هیچ سیستم الکترونیکی بدون سخت‌افزارهای مکانیکیِ خود، تعریف شدنی نیست و تمامی ارتباطات کاربری سیستم‌های الکترونیکی را، بخش مکانیکی این سیستم­‌ها امکان­پذیر می­‌کند و در عمل، مسئولیت حفظ و نگه­داری از اجزاء الکترونیکی در شرایط مختلف، بر عهده­‌ی بخش مکانیکی این سیستم‌هاست.

در این زمینه تجربیاتی قریب به یک دهه در طراحی تخصصی و ساخت انواع تجهیزات و سخت‌افزارهای مکانیکی سامانه‌های الکترونیکی و ارتباطی داریم .

داشتن نگاه مهندسی در طراحی، دقت و ظرافت، تجربیات ارزشمند، مدیریت پروسه تولید، انتخاب روش‌های ساخت بهینه و در اختیار داشتن ابزار‌های متنوع تولید، از جمله نقاط قوت واحد طراحی مهندسی مجموعه ماست. در سال‌های گذشته بحمدا... توانسته‌‌ایم نیاز‌های طیفی از شرکت‌های الکترونیکی را در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات و سخت‌افزارهای مکانیکی تا حد قابل قبولی تامین نماییم و به گونه‌ای واحد طراحی مهندسی مشتریان خود در تحقق بخشیدن به ایده‌ها و خواسته‌هایشان بوده‌ایم.

 

شاین ذکر است محصولات استاندارد شرکت توسعه دانش هوادریای آسیا با برند "هدا باکس" در بازار عرضه می‌گردد.