درباره ما

شرکت توسعه دانش هوادریای آسیا در سال 93 در زمینه ساخت تجهیزات و ملزومات مکانیکی سامانه‌های حساس الکترونیکی و مخابراتی موفق به اخذ تاییده دانش‌بنیان گردید و جزء 800 شرکت اول دانش‌بینان کشور قرار گرفت.

تقریبا هیچ سیستم الکترونیکی بدون سخت‌افزارهای مکانیکیِ خود، تعریف شدنی نیست و تمامی ارتباطات کاربری سیستم‌های الکترونیکی را، بخش مکانیکی این سیستم­‌ها امکان­پذیر می­‌کند و در عمل، مسئولیت حفظ و نگه­داری از اجزاء الکترونیکی در شرایط مختلف، بر عهده­‌ی بخش مکانیکی این سیستم‌هاست.

ما در زمینه طراحی و ساخت سخت‌افزارهای مکانیکی سیستم‌های الکترونیکی حساس و طراحی و ساخت انواع کیس سفارشی تجربیاتی قریب به یک دهه داریم.

چنانچه در حال طراحی یک محصول هستید یا پروژه‌ای را در دست اجرا دارید، ما می‌توانیم برای طراحی، جانمایی و ساخت بخش‌های مکانیکی پروژه شما، با شما همکاری داشته باشیم و تمامی خواسته‌های شما از طراحی و نمونه‌سازی گرفته تا تولید انبوه را پوشش دهیم.

داشتن نگاه مهندسی در طراحی، دقت و ظرافت، تجربیات ارزشمند، مدیریت پروسه تولید، انتخاب روش‌های ساخت بهینه و در اختیار داشتن ابزار‌های متنوع تولید، از جمله نقاط قوت واحد طراحی مهندسی مجموعه ماست. در سال‌های گذشته بحمدا... توانسته‌‌ایم نیاز‌های طیفی از شرکت‌های الکترونیکی را در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات و سخت‌افزارهای مکانیکی تا حد قابل قبولی تامین نماییم و به گونه‌ای واحد طراحی مهندسی مشتریان خود در تحقق بخشیدن به ایده‌ها و خواسته‌هایشان بوده‌ایم.

 

شاین ذکر است محصولات استاندارد شرکت توسعه دانش هوادریای آسیا با برند "هدا باکس" در بازار عرضه می‌گردد.