تجهیزات داده‌برداری آب

تجهیزات داده‌برداری آب

مشاهده محصول
مکانیزم‌های پیشرفته

مکانیزم‌های پیشرفته

مشاهده محصول
کارخانه نوآوری هدا

کارخانه نوآوری هدا

مشاهده محصول

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 8-17، پنجشنبه 8-13

تلفن تماس: 07136362374 و 09174351732

اینستاگرام:

 

 پینترست:

 

 

مطالب مفید

دوره های آموزشی

درباره مــا

 شرکت توسعه دانش هوا دریای آسیا -درباره ما

شرکت توسعه دانش هوادریای آسیا در سال 1392 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های شیراز، امیرکبیر و شریف تاسیس شده است. یکی از حوزه‌های تخصصی فعالیت این شرکت "طراحی و ساخت انواع کیس و جعبه‌ی مربوط به سیستم‌های الکترونیکی حساس" است.

در اهمیت این حوزه می‌توان اشاره کرد که تقریبا هیچ سیستم الکترونیکی بدون کیس و جعبه مناسب، تعریف شدنی نیست و تمامی ارتباطات کاربری سیستم‌های الکترونیکی را، بخش مکانیکی این سیستم­‌ها امکان­پذیر می­‌کند. در عمل، بخش غالب مسئولیت حفظ و نگه­داری از سیستم­های الکترونیکی در مقابل شرایط مختلف بر عهده­‌ی کیس و جعبه‌ی آ­ن­‌هاست. نقطه قوت ما، طراحی و مدیریت پروسه تولید با کیفیت، بهینه و رقابتی است و توان طراحی و تولید محصولات و خدمات متنوعی را فراهم آورده‌ایم. بدین سبب افتخار می­‌کنیم که توانسته­‌ایم انواع جعبه‌ها، کیس‌‌ها و سابرک‌های‌ مورد استفاده در سیستم­‌های الکترونیکی برخی از سامانه­‌های ملی را تامین کنیم. خوشبختانه کیفیت محصولات و خدمات شرکت توسعه دانش هوادریای آسیا برای تمامی مشتریانش به خوبی ثابت شده است.

همچنین، تلاش­‌های شبانه­‌روزی ما در سال‌های گذشته در تحقق فناوری‌های پیشرفته‌ و نوآوری‌های متنوعی به ثمر رسیده و نتایج تلاش‌های واحد تحقیق و توسعه شرکت با نام کارخانه نوآوری هدا ارائه می‌شود.